بسته بندی لفاف (انعطاف پذیر)

بسته بندی لفاف یا بسته بندی انعطاف پذیر وسیله ای برای پکیجینگ محصولات از طریق استفاده از مواد غیر  سخت است که امکان گزینه های اقتصادی تر و قابل تنظیم تر را فراهم می کند. این یک روش نسبتا جدید در بازار است و به دلیل کارایی بالا و ماهیت مقرون به صرفه بودن آن محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

 در روش بسته بندی لفاف از انواع مواد انعطاف پذیر از جمله فویل، پلاستیک و کاغذ برای ایجاد کیسه ها و سایر ظروف قابل انعطاف استفاده می شود. بسته های انعطاف پذیر به ویژه در صنایعی که نیاز به بسته بندی همه کاره دارند، مانند صنایع غذایی و آشامیدنی، مراقبت های شخصی و صنایع دارویی مفید هستند.

flexible packaging 1- penart

در پن‌آرت، ما طیف وسیعی از گزینه‌های بسته‌بندی لفاف را با مزایای متعدد، از جمله: 

بهبود بهره وری تولید: بسته بندی لفاف از مواد پایه کمتری نسبت به بسته بندی های سفت و سخت سنتی استفاده می کند و شکل پذیری آسان مواد انعطاف پذیر باعث بهبود زمان تولید و کاهش مصرف انرژی می شود.

دوستدار محیط زیست : بسته بندی منعطف به انرژی کمتری نسبت به بسته بندی سخت نیاز دارد. علاوه بر این، مواد بسته بندی لفاف اغلب به گونه ای طراحی می شوند که قابل استفاده مجدد و بازیافت باشند.

طراحی و سفارشی سازی بسته های نوآورانه : بسته بندی لفاف اجازه می دهد تا اشکال بسته بندی خلاقانه تر و قابل مشاهده تر باشد. این امر همراه با خدمات چاپ و طراحی برتر پن‌آرت، بسته بندی قابل توجه و چشمگیر را برای ارزش بازاریابی برتر تضمین می کند.

flexible packaging 2- penart

عمر محصول افزایش یافته است: بسته بندی منعطف از محصولات در برابر رطوبت، اشعه ماوراء بنفش، کپک، گرد و غبار و سایر آلاینده های محیطی محافظت می کند که می توانند بر روی محصول تأثیر منفی بگذارند و در نتیجه کیفیت آن را حفظ کرده و عمر مفید آن را افزایش می دهند.

بسته بندی کاربر پسند: بسته بندی لفاف نسبت به بسته بندی های سنتی حجم کمتری دارد و سبک تر است، بنابراین خرید، حمل و نقل و نگهداری محصولات برای مشتریان آسان تر است.

 

حمل و نقل و جابجایی ساده : هزینه های حمل و نقل و جابجایی به طور قابل توجهی کاهش می یابد زیرا این روش سبک تر است و فضای کمتری را نسبت به بسته بندی سفت و سخت اشغال می کند.

flexible packaging 3- penart

پن‌آرت مفتخر است که بسته بندی های لفاف را با بالاترین کیفیت و سریع ترین چرخش در صنعت ارائه می دهد. با تجربه گسترده در صنعت بسته بندی و برچسب زدن ما تجهیزات، مواد و دانش را در اختیار داریم تا مطمئن شویم محصول نهایی شما دقیقاً همان چیزی است که تصور می کردید.

 آیا به مشاوره نیاز دارید؟ پن‌آرت در این زمینه جهت همراهی با شما در بسته بندی محصولات همراه شماست.

flexible packaging 4- penart