بسته بندی هاردباکس

بسته بندی هاردباکس یک انتخاب محبوب برای انواع خاصی از محصولات است که عمدتاً به دلیل پشتیبانی و احساس لوکسی است که ارائه می دهد.

جعبه هاردباکس یک جعبه محکم مبتنی بر کاغذ هست که از تخته نئوپان با ضخامت بالا (اغلب 2-3 میلی متر) تشکیل شده است که توسط کاغذ مخصوص تزئینی پیچیده شده است. آنها معمولاً به عنوان جعبه های تنظیم، جعبه های هدیه و بسته بندی ممتاز نیز شناخته می شوند. بسته بندی های هاردباکس یک گزینه بسته بندی ممتاز هستند که معمولاً برای محصولات لوکس استفاده می شود. مثل. جواهر ، عطر و ادکلن ، لوازم آرایشی و …

 

hardbox packaging 1-penart

علاوه بر این، بسته‌بندی هاردباکس، احساس برتری را ارائه می‌دهد که تجربه جعبه‌گشایی هیجان انگیز مشتریان شما را افزایش می‌دهد و فرصت‌های بیشتری برای ایجاد یک برند قوی ایجاد می‌کند.

جعبه‌های هاردباکس قابلیت‌های برندسازی بسیاری را از طریق چاپ و تکمیل ارائه می‌دهند، از جمله: مهر زنی  برجسته- برجسته کردن پوشش ها از طریق سلفون- عناصر تزئینی مثل چاپ طلاکوب و …

احتمالاً می توانید حدس بزنید که بسته بندی مقوایی (سافت باکس) و هاردباکس فقط با نام از هم جدا می شود. هاردباکس یک بخش بسته بندی پرطرفدار است که از مقوای ضخیم تشکیل شده است و  ساخت و پشتیبانی قوی ارائه می دهد و از نظر ظاهر و احساس نسبتاً لوکس تر است.

 

hardbox packaging 2-penart

با این حال، به ابعاد سایر بسته بندی ها مانند بسته بندی مقوایی بادوام یا کارتن نخواهد بود، اما همچنان ساختاری محکم به محصولات شما ارائه می دهد. از طرف دیگر بسته بندی سافت باکس می تواند به راحتی خم شود، بنابراین می تواند هر شکلی که شما نیاز دارید را به خود بگیرد.

 بسته بندی هاردباکس بر اساس نوع طراحی و درب و متریال و المانهای دیگر انواع مختلفی دارد که از عمده ترین آنها میتوان به : هارد باکس‌های سه تکه ، درب مگنتی ، دو تکه ، کشویی ، تلسکوپی و فانتزی و … اشاره کرد.

پن‌آرت ارائه دهنده انواع خدمات پکیجینگ میباشد که شما میتوانید جهت مشاوره بسته بندی  محصول با مشاوران ما در تماس باشید. 

hardbox packaging 3-penart