سلفون کشی

سلفون یک ماده شفاف و چروک است که از اوایل دهه 1900 وجود داشته است. فیلم سلفون از طریق جایگزینی استات تولید می شود که حساسیت به رطوبت را کاهش می دهد و شفافیت و براقیت را افزایش می دهد و سلفون کشی باعث استحکام مقوای بسته بندی میشود.

سلفون بسته بندی در دو نوع مات و براق ارائه میگردد که سلفون براق، درخشش ظاهری بسیار چشمگیر به اثر هنری می بخشد، نور از روی جلد منعکس می کند و در آن رنگ مشکی عمق بیشتری دارد. اما در سلفون مات، رنگ‌های مشکی رنگ پریده‌تر، کمی کسل‌کننده‌تر هستند، اما در کل ظاهری باکلاس دارند، حسی پیچیده دارد که سعی نمی‌کند با «براق» بودن، توجه را به خود جلب کند.

لمینت مات

سلفون کشی لمینیت مات جلوه‌ای ظریف و لمسی می‌دهد که کیفیت را افزایش می‌دهد، برای مواردی که تصویر و برداشت اولیه همه چیز را نشان می‌دهد.

در حالی که یک پوشش محافظ روی چاپ تشکیل می دهد، سطح محافظتی برابر با لمینیت براق را ارائه نمی دهد و می تواند مستعد خراشیدگی و اثر انگشت به خصوص در مواردی که تا شدن در آن دخیل است، باشد.

lamination 01-penart

لمینیت براق

در سلفون کشی با لمینت براق ، براقیت بیشتر نمایان است، درخشندگی بالایی به بسته بندی اضافه می کند که اغلب روی جلد بروشورها، منوها، جلد مجلات یا پوشه های مدارک استفاده می شود.که تأثیرگذاری دید بصری بالاست. لمینت براق یک پوشش محافظ روی چاپ ایجاد می کند که آن را برای مواردی مانند منوها و غیره مناسب می کند. بنابراین واقعاً به آنچه می خواهید به دست آورید بستگی دارد. لمینیت مات با احساسی با اعتبار و باکیفیت، این لمس خاص را به محصولاتی ارائه می‌کند که هدفشان پرداختی پیچیده‌تر است. اما برای جلب توجه با رنگ های روشن تر، مشکی های غنی تر و درخشش بیشتر، براق انتخابی قوی است.

مشاوره رایگان  قبل از شروع سفارش یکی از مزیت های پن‌آرت بوده که از طریق راه های ارتباطی میتوانید با تیم ما به گفتگو بپردازید.

lamination 02-penart