طلاکوب

خیلی ها روی دعوتنامه هایشان طلاکوب می خواهند، روی کارت ویزیتشان ، روی بلیطشان طلاست، روی کارت های تبریکشان طلا… تقریبا روی هر چیزی طلا و دلیل خوبی هم دارد! طلا چشمگیر است. درخشش فلزی طلا به محصولات چاپی ظرافت و ارزش می بخشد.طلاکوب به دو روش انجام میشود یکی با ورق طلا و دیگری با جوهر طلا

افزودن ورق طلا به اقلام چاپ سفارشی شما یک فرآیند چند مرحله ای است که از گرما و فشار و همچنین رنگ یا تونر برای چسباندن یک لایه فویل به استوک استفاده می کند. به این ترتیب، پروژه های چاپ سفارشی با ورق طلا زمان بیشتری طول می کشد تا تولید شود و گران تر است. با این حال، به دلیل این فرآیند و لایه فویل مجزا، زمانی که ورق طلا به استاک می‌چسبد، درخشش فلزی خود را از دست نمی‌دهد، به علاوه بافت متفاوتی به دست می‌آید که ظاهر می‌شود. محصولات چاپ شده با مهر طلا نیز بادوام تر هستند.

goldprint box 01-penart

جوهر طلا ، جوهر فلزی – همانطور که از نامش پیداست – دارای ذرات فلزی در مایع است که هنگام چاپ روی سطح استوک شما قرار می گیرد. این کار به محصول نهایی شما درخشندگی می بخشد.با این حال که  جوهر فلزی طلایی (و نقره ای) گرانتر از جوهر معمولی است ، اما هنوز از طرفداران این فرآیند چاپ زیادند.

ورق طلا واقعا می درخشد، بافت را اضافه می کند و بادوام تر است، اما هزینه بیشتری دارد و تولید آن زمان بیشتری می برد. چاپ طلا ظریف تر است، فضای بیشتری برای خلاقیت باقی می گذارد، معمولاً هزینه کمتری نسبت به ورق طلا دارد. 

 مهم است که در نظر داشته باشید که می خواهید به چه پایانی برسید، جدول زمانی و بودجه خود را در نظر بگیرید. چه در حال چاپ دعوت نامه عروسی، بلیت های جشن، بلیط قرعه کشی یا کارت پستال باشید، استفاده از یکی از این 2 تکنیک مطمئناً پروژه چاپ شما را بهبود می بخشد و تاثیرگذاری را ایجاد می کند!

goldprint 01-penart