لب چسب

لب چسب دستگاهی با چندین غلطک و قرقره و تسمه است که برای چسب زدن لب کارتن استفاده میشود با حرکت کار در مسیر ابتدا از مخزن چسب لبه کارتن چسبی میشودو در طول مسیر با کمک غلطکها و تسمه ها لتی که لب چسب به آن متصل است تا شده و سپس لت بعدی به روی آن قرار گرفته و کارتن جمع می گردد و با قرار داشتن چشمی روی دستگاه پس از برنامه دادن به دستگاه با توجه به تعداد اعلام شده خود دستگاه پس از شمارش آن خارج کرده و قابل بسته بندی می باشد.

دستگاه لب چسب را می توان از جمله دستگاه های پرکاربرد در صنایع کارتن سازی دانست و این دستگاه را می توانید در انواع اقسام مدل های مختلف مشاهده نمایید.همانطور که از نام این دستگاه مشخص می باشد برای چسب کاری لبه کارتن ها استفاده می شود و فرم دهی و به هم چسباندن بخش های مختلف کارتن بر عهده این دستگاه خواهد بود.

lipglue machine 01-penart

دستگاه لب چسب کارتن امکان چسباندن انواع کارتن های مختلف از قبیل: مقوایی، پشت طوسی، جعبه های لیمنت، کارت های دو لایه، سه لایه و پنج لایه  را خواهد داشت و حتی می توانید به صورت همزمان اقدام به چسباندن لبه انواع مختلفی از کارتن ها نمایید.

استفاده کردن از دستگاه لب چسب مزایای بسیاری برایتان خواهد داشت و یکی از مهمترین مزایای آن را می توان افزایش سرعت چسبکاری دانست و به همین دلیل بازدهی شرکت شما نیز بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– استفاده از این دستگاه بسیار ساده بوده و بدون تجربه و تخصص نیز می توانید از آن استفاده کنید.

– تنظیم دستگاه بسیار سریع و ساده انجام شده و می توانید در کمتر از یک دقیقه آن را تنظیم کنید.

lipglue machine 02-penart

 

– این دستگاه امکان چسب کاری انواع اقسام کارتن ها از قبیل: سه لایه، پنج لایه، ساده، دارویی، لمینتی، دولب چسب، پشت طوسی، مقوایی و… را خواهد داشت.

– امکان چسب انواع جعبه و کارتن های یووی و سلفون دار بدون ایجاد هیچگونه خراش یا خط

–  این دستگاه میزان ضایعات کارتن سازی را به حداقل خواهد رساند.

– میزان مصرف چسب بیش از 40 درصد کاهش پیدا خواهد کرد.