ویندوپچ

وقتی نوبت به پروژه بسته بندی می رسد، ویندوپچ ممکن است اهداف متعددی داشته باشد. یکی از آنها می تواند ایجاد یک طرح شفاف باشد که برای جذب ناظر و افزایش فروش استفاده شود. اول از همه، اضافه کردن یک پنجره شفاف بر روی یک بسته اجازه می دهد تا محتوای آن نمایش داده شود. به این ترتیب محصول در مرحله انتخاب و خرید در مرکز توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

 به لطف شفافیت، پنجره ها یک ابزار تعاملی کاربردی هستند که از طریق آن مصرف کنندگان ممکن است نگاهی پنهانی به آنچه می خواهند بخرند داشته باشند. علاوه بر این، با نگاه کردن به پنجره ها، ایده دقیقی از رنگ، شکل، طعم و سایر جنبه های مشخصه محصولات دارند.

windopatch box 01-penart

به عنوان مثال، استفاده از پنجره در محلول‌های بسته‌بندی مواد غذایی به برجسته کردن تازگی و اصالت محصول کمک می‌کند، در حالی که برای سایر موارد ممکن است برخی جزئیات چشم‌نواز برای برجسته‌کردن آن‌ها مفید باشد. بنابراین، اگر پنجره به درستی ایجاد شود، نمای واقعی از محصول ارائه می شود که باعث جذابیت و خرید می شود.

در کل، هرچه مشتریان بیشتر محتوای یک کالا را تجربه کنند، ارتباط بهتری با آن برقرار خواهند کرد. دیدن، لمس کردن، احساس کردن و نزدیک شدن به یک محصول به یک تجربه حس حیات می بخشد که می تواند فاصله بین برند و ناظران را که راحت تر درگیر می شوند، کاهش دهد.

 در واقع، بسته‌بندی پنجره‌دار به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا از حواس بیشتری استفاده کنند و تجربه کلی خود را تشدید کنند. 

این تعامل حسی ارتباطات عاطفی واقعی بین کاربر و محصول ایجاد می کند که واقعا برای فروش مفید است. از این رو، ناظران احتمال خرید بیشتری خواهند داشت. علاوه بر این، استفاده خلاقانه از ویندوپچ ممکن است نتایج گرافیکی غیرمنتظره ای ایجاد کند. در برخی موارد، ممکن است ابزار مفیدی باشند که ارزش محصول را افزایش داده و اعتماد مشتریان را جلب می کند.ویندوپچ مانند وعده‌ای شفاف به نظر می‌رسد، که می‌گوید آنچه می‌بینید همان چیزی است که به دست می‌آورید.

 مجموعه پن‌آرت از بهترین طراحان  ویندوپچ میباشدکه جهت مشاوره میتوانید با ما تماس حاصل نمایید.

windopatch box 02-penart