_

درباره پن‌آرت

ما که هستیم؟

پن‌آرت هنریست که خود گویاست...

رویای پن‌آرت دستیابی به بهترین ها و خلاقانه ترین تولیدات بوده است که در جهت نیل به این هدف با تکیه بر دانش و تجربه تیم خود ، بهرمندی از به روزترین ماشین آلات صنعت چاپ ، خلاقیت و نوآوری در تولید و همکاری با برترین برند ها و کسب و کارهای داخلی مدد جسته ایم.
در حضور بهترین طراحان ، با استفاده از مرغوبترین متریال موجود در بازار مطابق با برترین استاندارد ها جهت تولید سفارشات مطابق سلایق مشتریان خود اقدام مینماییم.
  • بسته بندی
  • چاپ
  • طراحی
product penart

پن‌آرت در راه فروش هر چه بهتر محصولات مشتریان خود با ایجاد بستری بر طراحی و تولید بسته بندی درخور و با کیفیت گام بر میدارد .

امروزه با افزایش توقع مشتریان برای بهرمندی از بسته بندی هایی با کیفیت تر و درک اهمیت آن در میزان فروش و برند سازی و همچنین در رقابت با محصولات خارجی،ما را وادار میکند که  همواره خلاقیت و کیفیت محصولات تولیدی خود را در بالاترین سطح حفظ نموده تا پاسخی به تمام توقعات و خواسته های موجود در بازار باشد. 

مجموعه چاپ و بسته بندی پن‌آرت به پشتوانه سالها تجربه و به کار گیری  جدید ترین ماشین آلات در خدمت صنایع مختلف کشور هست تا محصولات خود را با  زیباترین و با کیفیت ترین بسته بندی به بازار ارائه کرده و موفق تر از همیشه در بازار های داخلی و خارجی گام بردارند. 

هدف پن‌آرت خلق لباسی خاص و مرغوب برای محصولات شماست.

آمار و ارقام در پن‌آرت

۲۰+سال سابقه
۲۵۰+پرسنل متخصص
4700طرح تولید شده
۱۲۴۵مشتری