خدمات چاپ

 

 

اگر به دنبال یک شرکت خدمات چاپ برای پرینت بروشورها، کاتالوگ ها، لیبل ها، منوی رستوران ها، یا هر پروژه کوچک و بزرگ دیگری با کیفیت بالا باشید، طیف گسترده ای از خدمات برای انتخاب وجود دارد!

با تجهیزات پیشرفته پن‌آرت، ما اطمینان می دهیم که خدمات ما به تمام انتظارات شما خواهد رسید و فراتر نیز خواهد رفت!

 اکنون بیایید انواع مختلف خدمات چاپ در پن‌آرت را بررسی کنیم :

Offset Printing Industry - penart

افست

افست  شامل تغذیه مداوم یک رول کاغذ از طریق دستگاه است که این با چاپ با ورق متفاوت است که در آن از تکه های کاغذی استفاده می شود که از قبل برش داده شده و سپس وارد دستگاه چاپ می شوند. هنگامی که صفحات روی رول کاغذ پرینت شدند، یا تا می شوند یا جدا می شوند و به اندازه برش می شوند.

Flexo Printing Industry - penart

فلکسوگرافی

فلکسوگرافی تکنیکی است که از یک صفحه چاپی انعطاف پذیر استفاده می کند.   صفحات در اطراف سیلندرها روی یک پرس  پیچیده می شوند. صفحات جوهر شده دارای یک تصویر برجسته هستند و با سرعت بالا می چرخند تا جوهر را از طریق سوراخ های کوچک از رول آنیلوکس به زیرلایه منتقل کنند. هر رنگ به یک صفحه متفاوت نیاز دارد. با توجه به پیشرفت رول های آنیلوکس، صفحات ، جوهرها، و ماشین چاپ از جمله، می توانید تصاویر را با تعداد خطوط بالا در فلکسو پرینت کنید.

gravure Printing Industry - penart

هلیوگراور

هلیوگراور یا فوتوگراور یکی از پیچیده ترین فرآیندهای  چاپ قلمی است . تصاویر با ساخت صفحات چاپی و سپس انتقال تصویر روی کاغذ تکثیر می شوند.در هلیوگراور یک فرآیند فتوشیمیایی که سطحی را ایجاد می کند که در آن تصویر عکاسی در یک صفحه مسی حک می شود.و صفحه مسی برای چاپ تصویر روی کاغذ با استفاده از جوهر استفاده می شود.