طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی یک بسته بندی یک فرآیند مونتاژ پیچیده است که به مهارت زیادی نیاز دارد. انتخاب شکل، پالت رنگ، تایپوگرافی و متریال نشانه های ترکیبی هستند که بسته بندی را در چشم مصرف کننده قابل مشاهده و قابل درک می کند.

شکل و رنگ که از فاصله دور قابل مشاهده است، به مصرف کنندگان هشدار می دهد و توجه آنها را به خود جلب می کند. حروف و انتخاب فونت به ایجاد هویت، بسته بندی و نام تجاری کمک می کند.

بسته بندی مشکی و طلایی، با تایپوگرافی ، نشان دهنده یک کالای اصیل است و بنابراین اغلب برای محصولات لوکس استفاده می شود. این کالاها اغلب با عناصر دیگری تزئین می شوند که نقش اصلی آنها برجسته کردن محصول است. روبان های ساتن روی جعبه های شکلات مثال خوبی است. 

graphic design 1- penart

همانطور که دنیای هنر گرافیک بسته بندی را بازیابی کرد تا به آنها طنین فراتر از معنای تجاری آنها بدهد، بنابراین دنیای صنعت به دنیای هنر روی آورد تا گرافیک های غیرمعمولی را سفارش دهد که در نسخه های محدود برای محصولاتی منتشر می شد. اکنون به نماد تبدیل شده اند.

ارتباط شفاف در هر مرحله از مرحله طراحی بسته بندی به موفقیت آن هم به عنوان یک بسته کاربردی و هم به عنوان یک دوره تولید بسته بندی کارآمد کمک می کند. ارتباطات همچنین برای برندهایی که تولید بسته بندی خود را برون سپاری می کنند بسیار مهم است، زیرا طراحان ممکن است پیشینه چاپی برای درک چگونگی تولید مفهوم بسته بندی آنها در زندگی واقعی نداشته باشند، یا اینکه آیا طرح های آنها حتی برای تولید انبوه قابل انجام است.

graphic design 2- penart

پن‌آرت جهت طراحی انواع خدمات خود با تکیه بر دانش روز و  تجربه بهترین طراحان خود جهت سهولت کار مشتریان بهره میگیرد.

مشاوره رایگان جهت طراحی قبل از شروع سفارش یکی از مزیت های پن‌آرت بوده که از طریق راه های ارتباطی میتوانید با طراحان ما به گفتگو بپردازید.